לייזר טאג – פעילות גיבוש יחודית ביער בן שמן

אחת הדרכים הטובות ביותר להגביר את תחושת השייכות וההזדהות של העובדים עם מקום עבודה מחד, ואת רמת הקשר ושיתוף הפעולה בין העובדים לעצמם מאידך, היא באמצעות ארגון יום גיבוש לעובדים

הרעיון הוא מאוד פשוט, מוציאים את העובדים אל מחוץ למקום העבודה, מחוץ לאזור הנוחות שלהם, כשהמטרה היא שהעובדים יעשו פעילויות גיבוש שונות ביחד, ילמדו להכיר אחד את השני מחוץ למקום העבודה, וישתפו פעולה בדרכים שונות ומגוונות. 

 

לייזר טאג ביער בן שמן - פעילות גיבוש לצוות עובדים

אחת מהאטרקציות שאנו מציעים ביער בן שמן, היא נחשבת לחדשה ובעיקר חדשנית,  ה"לייזר טאג"

לייזר טאג הוא משחק לחימה ריאליסטי וטקטי עם ציוד מתקדם ומדויק שיאתגר במיוחד את הצוות שלכם! 

השימוש בטכנולוגיית לייזר לצורך אימונים התחיל בצבא האמריקאי ומסוף שנות ה-70' כבר אפשר היה לשחק במשחקי מלחמה מבוססי לייזר טאג באופן פרטי.

סוד הפופולריות של פעילות לייזר טאג בקרב בני כל הגילאים, הוא שהמשחק מאפשר להרגיש לוחם או לוחמת בסביבה בטוחה ועם הפעלת מקסימום יכולות כדי לנצח: הסוואה ותנועה נכונה בשטח, סימון יעדים, שיתוף פעולה, תכנון ואלתור, ריכוז ומיקוד מאמץ, דיוק בקליעה.
וזו רק ההתחלה.

אצלנו תוסיפו לכל זה את העובדה שהלחימה מתרחשת במרחב פתוח, בין עצים ירוקים, באווירה פסטורלית ואוויר צלול ותבינו את עוצמת החוויה של לייזר טאג ביער בן שמן.

אם אתם לוקחים את זה לצוות העובדים שלכם ומתחלקים לקבוצות,  קיבלתם משחק חוויתי ומגבש, הנאה צרופה שתכניס את הצוות שלכם לחלום אתגרי ! 

לייזר טאג יער בן שמן
על מה דיברנו כאן?

הזמינו פעילות באקסטרים יער בן שמן