יום גיבוש בטבע – לפעילות מסוג אחר

בתור מנהלים של חברה או ארגון ואפילו כל עסק פרטי, חשוב לכם שלעובדים שלכם יהיה טוב, ועוד יותר חשוב לכם בתור מנהלים שהעובדים שלכם ירגישו שאתם משקיעים בהם, מעריכים אותם ודואגים להם. הדרך שבה תוכלו להעביר להם את המסר הזה היא דרך ארגון יום גיבוש בטבע לכל העובדים וההנהלה.

זהו יום מיוחד בו אין היררכיה, כולם לומדים להכיר את כולם ופועלים כצוות מנצח. האם יום גיבוש בטבע הוא הבחירה הנכונה עבורכם? מהן הפעילויות שכדאי ומומלץ לעשות בימים אלו? כל זאת ועוד נפרט בהמשך. 

 

יום גיבוש בטבע – אילו פעילויות אסור לכם לפספס?

אנחנו, חברת אקסטרים יער בן שמן, דוגלים מאוד בתנועה וחיבור בין אנשים. תוכלו למצוא אצלנו שלל פעילויות מגוונות שכוללות אקסטרים וניסוי של אטרקציות חדשות. אם אתם מתכננים יום גיבוש בחיק הטבע, ודאי תרצו לדעת שיש לנו פעילויות מדהימות שכוללות חווית נהיגה ושטח אחרות.

פעילות גיבוש בטבע

ראשית, רכיבת שטח על אופני הרים חשמליים. אלו הם אופניים שנראים כאופניים רגילים, אך הם הרבה יותר מהנים, מקסימום תזוזה עם מינימום מאמץ מצידכם. שנית, אנו מציעים אטרקציה ייחודית שהיא פיתוח ותוצרת כחול לבן.

חווית נהיגת שטח שונה ומיוחדת במינה שהיא על כלי רכב, טיולי באיזי ריידר. הוא בעל 4 גלגלים המותאמים לשטח שניתן לרכיבה בעמידה.

שלישית, אם אתם אוהבים יותר את נהיגת השטח הרגילה והמסורתית, נוכל להציע לכם נהיגה ב-RZR, שבו ניתן לנסוע עד ארבעה נוסעים. כמו כן, אטרקציה שתוכל לשלב את כל כלי הרכב, היא ניווטים עם רכובים. אלו הם משחקי ניווט תחרותיים בשטח.

רביעית, תוכלו לעבור הדרכת נהיגה מעשית על מסלול מקצועי. ההדרכה תיעשה עם איש מקצוע, במהלכה תעברו על תכנים של נהיגה בטוחה בשטח, ועל דרכים נכונות להתמודד עם שינויים בשטח. לבסוף, תוכלו להתנסות בנהיגה מרוצים במכונית מרוץ אמיתית על המסלול המיוחד שלנו.

חמישית, פעילו ODT, שהיא מעין משחקי חשיבה ופעילות קבוצתית בחיק הטבע, תוכלו לקרוא כאן עוד על מהו ODT, ומה היתרונות שלו.

אילו עוד פעילויות ליום גיבוש בטבע תוכלו למצוא אצלנו?

נוסף לכל הפעילויות שהזכרנו קודם לכן, תוכלו לשלב במהלך יום גיבוש בטבע פעילויות שיעלו לכם את האדרנלין. הפעילויות הללו כוללות משחקים מוטוריים שמשלבים חשיבה ותכנון אסטרטגיה. כמו: משחק פיינטבול, משחק לייזר טאג, אשר שניהם דומים אך שונים באופי משחק. ומשחק חץ וקשת, משחק אשר דורש דיוק וריכוז רב לצורך הצלחתו.

יום הגיבוש בטבע – פעילות בסגנון אחר?

אם אתם רוצים לתת ממד אחר לפעילות של יום גיבוש בטבע לצוות שלכם, תוכלו לשלב לצד כל הפעילויות האקסטרים והחווייתיות, פעילויות ODT שונות. כל סדנת ODT מושתת על עבודת צוות, שעל כל המשתתפים להיות פעילים ואקטיביים בסדנת כדי לצלוח אותה. תוכלו לבחור אילו נושאי פעילות לשלב במהלך היום. הנושאים הם: משימות ואתגרי חבלים, פעילות בנושא הישרדות, משימת ניווט ביער ועוד משחקי גיבוש שונים שמשלבים פתרון חידות.

סדנת ODT בטבע מתנהלת בחמישה שלבים. השלב הראשון – פתיחה, תרגילי חימום כדי ליצור אחדות ושפה משותפת בקבוצה. שלב שני – הסברת כללי בטיחות, הסבר על מהלך היום והצבת מטרות. שלב שלישי – ניסיון להתחלת המשימה ללא יותר מידי דיבורים וניסיונות. שלב רביעי – דיון על הנעשה במשימה, הסקת מסקנות מפעולות שנעשו וקבלת תובנות ויישומם בחיינו. שלב חמישי – סיכום היום והעצמת כלל המשתתפים ביום הגיבוש.

יום גיבוש בטבע

האם תוכלו לערוך יום גיבוש בטבע שכולל לינה ואוכל?

כמובן שכן! מרוב כל האפשרויות שיש עבור יום גיבוש בטבע אי אפשר להספיק את כולן ביום אחד. לכן, אם אתם רוצים להפוך יום גיבוש ליומיים גיבוש, אתם בהחלט יכולים לעשות זאת. אנחנו מציעים לכם מתחם אירוח פרטי, בו תוכלו להמשיך להתגבש יחד ולחוות את האווירה הטובה, השקטה והמפנקת ביותר שיש.

יתרה מזאת, אם אתם מתכננים ללון במקום, ודאי תשמחו לדעת שאנחנו מציעים לכם גם ארוחת אירוח ברמה גבוהה מאוד, הכוללת גם תפריט צמחוני וטבעוני לבחירתכם. כמו כן, תוכלו לבחור את צורת ההגשה של הארוחה לפני כן. בין אם סגנון של בופה או הגשה לשולחן ועוד.

ואם יש לכם רעיון אחר ליום גיבוש בטבע אך ביער בן שמן?

מתכננים לעשות יום גיבוש בטבע אבל אתם מעוניינים לעשות פעילות מעט שונה ממה שאנחנו מציעים? רוצים רק להשתמש בשטח ובמקום המדהים של יער בן שמן? ובכן תוכלו להציע לנו את הרעיון שאותו רציתם לעשות בעת יום הגיבוש, ונוכל לדאוג לכך שיהיו לכם את כל האמצעים ליישמו במתחם שלנו. כל שנדרש מכם לעשות הוא לפנות אלינו בהודעה ואנחנו נחזור אליכם.

 

על מה דיברנו כאן?

הזמינו פעילות באקסטרים יער בן שמן