פיינטבול מחירים: כמה עולה פיינטבול ומה האפשרויות שיש לנו?

 

כשאנחנו מעוניינים לארגן יום כיף לבני משפחה, תלמידים או עובדים בעסק, אנו בוחנים מספר פרמטרים אשר יכולים להשפיע בסופו של דבר על המחירים של הפעילות:

מדובר על פרמטרים שקשורים להיבטים שונים הן של המקום אליו אנחנו רוצים ללכת, הן לאופי הפעילות, וכמובן לעלויות שלה.

כעיקרון המחיר של פעילות הפיינטבול מורכב מ-3 דברים: כמות הכדורים, זמן הפעילות והחברה בה אתם בוחרים לבצע את הפעילות (למחירון שלנו לחצו כאן)

אחת הפעילויות הפופולאריות ביותר עבור ימי כיף, ימי גיבוש או לכל צורך אחר, היא פעילות של Paintball. מדובר בפעילות שיכולה להתאים למשפחות, חברים, מקומות עבודה, תנועות נוער, עמותות וארגונים וגורמים אחרים. 

זו פעילות שמשלבת בתוכה אלמנטים שונים שיכולים גם לעורר עניין, לייצר הנאה וגם לספק כלים מסוימים לעתיד. 

כאמור, ישנם פרמטרים שונים על פיהם נבחרת פעילות כמו מחיר פיינטבול. אנחנו נציג אותם כעת בקצרה ונסביר עליהם, כשבאופן טבעי אחד הדגשים העיקריים שלנו יהיה כל מה שקשור לנושא של עלויות עבור המשתתפים בפעילות. 

מדוע נרצה לבחור בפעילות פיינטבול?

כאמור, יש שלושה-ארבעה פרמטרים עיקריים על פיהם אנחנו נרצה לבחור את אופי הפעילות. זה נכון לגבי כל סוג, ובפרט לגבי פעילות כמו פיינטבול. 

משחק פיינטבול, מחייב את המשתתפים להתחלק לשתי קבוצות, כל שחקן מקבל רובה עם כדור צבע והמטרה שלו היא לפגוע בשחקנים של הקבוצה היריבה ולהוציא אותם מהמשחק.

מי שנשאר אחרון מנצח. מדובר במשחק קבוצתי, אף על פי שכל שחקן פועל באופן עצמאי. המשחק דורש תעוזה, אומץ, חוכמה, קור רוח, יצירתיות ותחכום. 

פעילות מסוג זה מהנה מאוד, היא יוצרת אדרנלין, מתח, וגם יוצרת כלים שיכולים לעזור בעתיד בצורות שונות, בין אם זה בעבודה בעסק ובין אם זה במקומות שונים. זו אחת הסיבות שלא מעט מקומות עבודה, ארגונים וקבוצות בוחרים לצאת לסוג כזה של פעילות. 

פרמטרים נוספים שעל פיהם נבחן האם משתלם לנו לצאת פעילות פיינטבול, יהיו המקום בו הפעילות נערכת, במקרה זה המתחם צריך להיות מקצועי, איכותי, גדול מספיק בשביל להכיל את שחקני הקבוצות, מאובזר ומעוצב באופן רלוונטי לצורך פעילות כזו. 

מתחם מקצועי, חייב להזכיר שדה קרב באלמנטים שונים. כדי לגעת במחיר פיינטבול שכולל את כל האספקטים, מעבר לשאלת האבזור והעיצוב של המתחם, אז ניקח גם בחשבון איפה הוא ממוקם, וכיצד ניתן להגיע אליו. 

יש גם צורך לבחון האם הפעילות מתאימה לכל המשתתפים שאמורים ליטול בו חלק, בין אם זה על פי הגיל ובין אם זה על פי מאפיינים אחרים.

בעיקרון, פעילות פיינטבול אמורה להתאים לכל הגילאים, זאת בהנחה ואין סיבה רפואית או אחרת שאמורה למנוע זאת. אומנם מדובר בפעילות פיזית אך היא לא מאומצת ויכולה להתאים לילדים ולמבוגרים, גברים ונשים כאחד. 

מלבד הפרמטרים שהצגנו, ישנו פרמטר נוסף בעל משמעות בתהליך הבחירה שלנו והוא מתייחס לעלויות. יש לו השפעה כשמדובר על קבוצה קטנה של משתתפים ביום גיבוש לעובדים בטבע וכמובן גם על קבוצה גדולה.

עלינו לקחת בחשבון הן את העלויות הרחבות, מעבר לפעילות עצמה, אז זה תלוי מה בדיוק אנחנו מתכננים וצריכים (הסעות, אוכל וכדומה) וכמובן לפעילות עצמה, כמה עולה השתתפות במשחק פיינטבול לכל משתתף. 

כיצד נקבעות המחיר של פיינטבול וכמה זה יכול לעלות לנו?

עלויות של השתתפות במשחק פיינטבול נקבעות על פי כמות כדורים שכל שחקן מקבל, כשהכמות משפיעה גם על משך זמן המשחק. 

מחיר הפיינטבול הוא זה:

  • אם משלמים 120 שקל, אז מקבלים 160 כדורים עבור 50 דקות של פעילות. 
  • אם משלמים 140 שקל, מקבלים 200 כדורים עבור 75 דקות של פעילות. 
  • אם משלמים 160 שקל, מקבלים 360 כדורים עבור 90 דקות של פעילות. 

לטעמי נוחות מצורפת טבלת המחירים שלנו-

מחיר

כמות כדורים

זמן פעילות

120 ש"ח

160

50 דקות

140 ש"ח

200

75 דקות

160 ש"ח

360

90 דקות

באופן טבעי, ככל שיש יותר משתתפים במשחק, עדיף ואף צריך לקנות יותר כדורים, על מנת יהיה שניתן להתמודד עם כולם בצורה אפקטיבית. חשוב לציין, מי שאיננו משחק (בין אם הוא בוחר בכך, מחכה לתורו או יצא מהמשחק, יכול לשבת בצד ולצפות בו). 

כל משתתף מעבר לכדורים, מקבל גם שכפ"ץ, מסכה, וכאמור רובה מותאם ובטוח לירי כדור צבע. לפני המשחק, כל משתתף מקבל הסברים והדרכה כיצד עליו לנהוג, מה הם כללי המשחק ומה בדיוק עליו לעשות. 

אם אתם בוחרים לארגן יום כיף או יום גיבוש למשתתפים, רצוי מאוד לבדוק עלויות של ארוחת בוקר ופינת קפה במקום, על מנת שהחוויה תהיה מושלמת ואחרי המשחק כולם יוכלו לשבת ביחד, לנוח, לשתות ולאכול. 

על מה דיברנו כאן?

הזמינו פעילות באקסטרים יער בן שמן