יום גיבוש במרכז – חוויה שאתם חייבים לעצמכם!

בכל קבוצה שיש עבודה קבועה וסיזיפית, עובדים בחברה, מחלקה בצה"ל או כל קבוצה אורגנית אחרת, השגרה שוחקת את הייחסים וממקדת את האנשים בביצוע המשימות באופן שבלוני. ההזדמנות לחדש את האווירה, את הגיבוש ולהעצים את הרוח בקבוצה היא יום גיבוש!

יום גיבוש – הזדמנות לקשרים חדשים עם האנשים המוכרים

זה מדהים בכל פעם מחדש איך אותם אנשים שאנו נמצאים איתם ביום יום יכולים להיראות לנו אחרת לחלוטין כשנצא איתם ליום גיבוש. יום גיבוש הוא הזדמנות אמיתית לחזק ולהצמיח קשרים חדשים גם עם אלה שאנחנו מכירים. שיחות על נושאים שאנחנו לא מגיעים אליהם ביום יום, עבודה בצוות במשימות שונות יאפשרו לנו לפתוח קשר חדש עם אנשי הצוות איתם אנחנו חולקים את השגרה היום יומית שלנו.

יום גיבוש במרכז – יער בן שמן מקום של חוויות מדהימות

אז אילו אטרקציות נוכל לעשות יחד עם הקבוצה שלנו ביער בן שמן? שימו לב, יער בן שמן הוא מקום מדהים שכולל 16,000 דונם של יער ירוק. לא סתם חובבי אופנים וטיולי טרקטורונים מגיעים לשם באופן קבוע, המקום מלב בשבילים יפים עם תצפיות נוף מקסימות.

אטרקציות שתוכלו לבצע יחד ביום גיבוש

נתחיל מהאטרקציה החדשה שמככבת בימי גיבוש לעובדים, תכירו את איזי ריידר. איזי ריידר הוא כלי שטח חדשני שמאפשר נסיעה בשטח ללא רישיון מיוחד, איזי ריידר מונע על ידי חשמל ולכן הוא בעל נסיעה שקטה, מה שהופך אותו לכלי מדהים ליום גיבוש באיזור המרכז. קלות הנסיעה שלו והגיבוש שנוצר ברכיבה עליו יחד בקבוצה מביאים אתכם ליום גיבוש מרתק במיוחד.      
יום גיבוש עם איזי ריידר
יום גיבוש עם איזי ריידר

נסעתם על האיזי ריידר? מעולה! אחרי נסיעה של שעתיים זה הזמן לשחק יחד במשחק תחרותי יותר, בשביל זה תוכלו להיכנס למשחק לייזר טאג איכותי שבו תתחלקו ל -2 קבוצות ותצברו נקודות. 

לייזר טאג מדמה ירי על ידי רובי לייזר וגם הוא הפך לפופולארי מאד בימי גיבוש לעובדים וקבוצות.

לייזר טאג
פעילות לייזר טאג ביער בן שמן

אטרקציה #3 ליום גיבוש היא כמובן משחקי ה ODT

פעילות ODT היא פעילות של משחקים שדורשת חשיבה ואתגר יחד, המשחק לא יכול להצליח ללא עבודה משותפת של חברי הקבוצה מ שהופך אותה לפעילות מעולה לגיבוש הקבוצה שלכם! 

פעילות ODT

ארוחה טובה - מפתח להצלחת יום גיבוש

אחרי שנהנתם עם אטרקציות שונות ביער בן שמן,

אין כמו ארוחה בשרית טובה לסיים את היום בצורה מושלמת, 

יום גיבוש טוב הוא יום שאוכלים בו טוב. ולכן אנו ממליצים על ארוחת גורמה בשטח שתגרום לכם ללקק את האצבעות על היום המושלם הזה. 

לסיכום

יום גיבוש לקבוצה זו הזדמנות מבורכת לחדש את הקשרים בין החברים, להכיר את האנשים אותם אנו מכירים מצורות שונות ומאפשרות יותר כדאי לעשות אותו כמו שצריך עם כל הלב והנשמה! 

רוצים שנפיק לכם יום גיבוש? בשביל זה אנחנו כאן.

צרו איתנו קשר ונדאג לכם לחווייה שלא תשכחו!

על מה דיברנו כאן?

הזמינו פעילות באקסטרים יער בן שמן