5 רעיונות לאירוע חברה יוצא דופן

בעידן הנוכחי, בתקופה המאתגרת בה ארגונים רבים עברו לעבודה בפורמט היברידי, חשוב יותר מתמיד שהעובדים, שלעיתים כלל אינם נפגשים פיזית אלא רואים זה את זה יותר דרך המסכים,
יכירו זה את זה ויתגבשו.


למעשה, בחברות רבות נוצר מצב בתקופת הקורונה שעובדים חדשים השתלבו בשורות הצוות אך הם לא מגיעים למשרד או בימים שהם מגיעים עמיתיהם אינם מגיעים. במקומות עבודה רבים נוצרה בתנאים אלה תחושה של קרירות וניכור ומנהלי משאבי אנוש ורווחה מחפשים לשבור את הקרח ולחמם את האווירה. אירוע חברה מהווה את ההזדמנות האולטימטיבית לגשר על הפערים ולייצר חיבורים.
מחפשים ליצוק תוכן מיוחד ומעניין באירוע החברה הבא שלכם? לפניכם חמישה רעיונות שהעובדים יאהבו:

היכון, הכן, לירות

אין כמו לפרוק אנרגיות, לשכלל את הדיוק ולהתגבש בעת משחק פיינטבול – ירי בכדורי צבע. חשבו על יער בן שמן במרחב מחובר לטבע שכולו שקט ושלווה ומשחק אקשן ללא הפסקה במלחמה עם כדורי צבע שמטיס את האדרנלין בגוף ומאפשר לתרגל גם הסוואה ותנועה, תכנון ואלתור, מיקוד וריכוז, שיתופי פעולה, סימון יעדים – עקרונות שאפשר ליישם בשטח אך גם לאמץ בהמשך לעבודת צוות במשרד. כל זה לא שלם בלי תפאורה מהפנטת, אוויר צלול וירוק בעיניים. 

מופע מנטליזם סוחף

רוצים לשלב שואו בלתי נשכח באירוע החברה הבא שלכם? מופע מנטליזם סוחף של אומן חושים שפורץ מעצורים ומחסומים יפתיע וירגש את כל המשתתפים. חשבו על מופע שיגרום להם להסתנוור ממה שמתרחש כנגד עיניהם כאשר האומן משתמש בטכניקות שונות כמו קריאת מחשבות והשפעה על התודעה, קריאת שפת גוף ופסיכולוגיה מסוג אחר.
התוצאה היא שכל המשתתפים מרותקים לחוויה – זיכרון נהדר שעוד ידברו עליו הרבה בפינת הקפה.

להתניע את האירוע

אחרי שהם כל היום מפוזרים בחוץ או צמודים למסכים במשרד, הגיע הזמן לרכיבת שטח במסלול אקסטרים או במסלול רגוע יותר במרחבים הירוקים והמבושמים. הכירו את הרכב החשמלי איזי ריידר תוצרת הארץ מוגן בפטנט שייקח את העובדים למסע בתוואי השטח המשתנים ואף המאתגרים בשבילי היער או בין הכרמים, תוך פיתוח מיומנות ושליטה – הרפתקה שלא תישכח במהרה…

איך אפשר בלי אוכל טעים וטרנדי?

הם פרקו אנרגיות, הם שחררו את הטרדות היומיומיות שקשורות לענייני עבודה ועכשיו הם רעבים. אין אירוע חברה בלי קייטרינג או סעודה טובה ואם האירוע מתקיים בשטח, ביער או בין הכרמים, כדאי להביא אליהם את האוכל בדרך הכי מדליקה שמתאימה לאכילה באוויר הפתוח כמו פוד טראק בכל הסגנונות האפשריים עם מנות שף VIP שהם יאהבו לאכול בין אם תעדיפו ארוחה חלבית או בשרית כולל אופציות המותאמות לצמחונים או לטבעונים. אפשר לשלב את הארוחה עם מרבצים מפנקים, זולות ואירוח אלטרנטיבי כיפי לתפוס ראש, לקשקש ביחד, להכיר ולהתגבש.

להתגבש תוך כדי תנועה

מוזמנים להוציא את העובדים מ"אזור הנוחות" המוכר להם עם משימות אתגריות מלהיבות שגם יחברו ביניהם ויעזרו להם להכיר ולעבוד טוב יותר ביחד בכל מצב.
כמו למשל, ניווט ביער לשכלול האוריינטציה והעבודה בצוות, פעילויות בסגנון הישרדות לגילוי היכולות החבויות בכל אחד, משחקי גיבוש שבאמצעותם רוכשים גם כלים פרקטיים ועוד. 

למי פונים בארגון אירוע חברה מנצח?

כדי להפיק את המקסימום האפשרי מימי חברה וגיבוש חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בהפקת אירועי חברה בלתי שגרתיים, מפתיעים ומגבשים שתדע למצוא את הלוקיישן המבוקש, לארגן את התוכנית האמנותית, הפעילויות, הקייטרינג, הפרטים הגדולים והקטנים כאחד כך שהאירוע יתנהל על פי הציפיות לפי לוח הזמנים ובמסגרת התקציב שהוגדר למטרה זו.

על מה דיברנו כאן?

הזמינו פעילות באקסטרים יער בן שמן