4 דברים שישדרגו לכם כל יום גיבוש

אחת הדרכים הטובות ביותר להגביר את תחושת השייכות וההזדהות של העובדים עם מקום עבודה מחד, ואת רמת הקשר ושיתוף הפעולה בין העובדים לעצמם מאידך, היא באמצעות ארגון יום גיבוש לעובדים. 

הרעיון הוא מאוד פשוט, מוצאים את העובדים למשך יום אחד (או יותר) אל מחוץ למקום העבודה, מחוץ לאזור הנוחות שלהם, כשהמטרה היא שהעובדים יעשו פעילויות שונות ביחד, ילמדו להכיר אחד את השני מחוץ למקום העבודה, וישתפו פעולה בדרכים שונות ומגוונות. 

על מנת שהיום הזה יהיה אפקטיבי ואיכותי מצד אחד, מהנה ומיוחד מצד שני עבור העובדים, הרי שצריך למצוא דרכים שונות כיצד לשדרג אותו. הנה לכם ארבע דברים שיכולים לעזור לכם לשדרג את יום הגיבוש שאתם מארגנים לעובדים שלכם. 

תפריט איכותי 

אחד הדברים שיכולים לשדרג כל אירוע, בוודאי יום גיבוש לעובדים, זו ארוחה טובה. לשם כך, צריך למצוא חברת קייטרינג, גרילמן לאירועים או גורם אחר שיכול לייצר תפריט איכותי, מגוון, עם מנות שיכולות להתאים לכלל העובדים, עשויות מחומרי גלם איכותיים. כך העובדים יוכלו ליהנות מארוחה טובה, בין אם זה לפני שהם מתחילים בפעילויות ובין אם זה תוך כדי או אחרי, בסיום יום גיבוש. 

חשוב מאוד כמובן לוודא שיש במקום בו מתכוונים לערוך את יום הגיבוש, מקום שניתן לארגן בו את כל הדברים לצורך הארוחה, וכן יש לוודא שהחברה אשר אחראית על כך, תדע לספק את כל הדברים בזמן, בצורה נכונה, בשביל שהאוכל יוגש טרי לעובדים. 

מסיבה עם מוזיקה טובה

יום גיבוש יכול לכלול הרבה מאוד פעילויות שונות, חלקן ידרשו בוודאי מאמץ פיזי או אחר. אחת הדרכים הטובות לסיים יום גיבוש היא באמצעות מסיבה עם מוזיקה טובה. אפשר שזו תהיה מוזיקה שמתנגנת ברקע, אפשר שזה יהיה אמן או אמנית שיוזמנו לאירוע ויופיעו בפני העובדים, ואפשר שזה יהיה קריוקי שהעובדים ישירו בעצמם. 

בכל מקרה, אין ספק שמסיבה עם מוזיקה טובה בסיום האירוע יכולה לשדרג את היום הזה ולהותיר בסופו טעם מיוחד. 

מקום בטבע

ניתן לערוך ימי גיבוש בהרבה מאוד מקומות, אך יש הבדל אם עורכים אותו במקום סגור לבין אם עורכים אותו בטבע. מוטב שזה יהיה במקום פתוח, עם אווירה משוחררת וחופשית, נופים מרהיבים מסביב. זה יוצר תחושה הרבה יותר מיוחדת ומרשימה, וכן זה מאפשר לעובדים להרגיש שבאמת הם נמצאים במקום אחר ולא במקום דומה למשרד. 

הפעלות מאתגרות

בשביל לשדרג באמת את יום הגיבוש, צריך לחפש הפעלות מאתגרות ומיוחדות, מהסוג שאי אפשר לבצע ביום יום. כלומר, אלו חייבות להיות הפעלות שהעובדים לא רגילים לבצע ביום יום, אלא דברים מיוחדים שלא ניתן לעשות בכל מקום ובכל זמן. אלה יכולים להיות משחקים או דברים אחרים שמוסיפים עניין ואתגר ליום הגיבוש. 

 

על מה דיברנו כאן?

הזמינו פעילות באקסטרים יער בן שמן