פיינטבול במרכז במתחם אקסטרים יער בן שמן

ישנן דרכים שונות כיצד אנחנו יכולים ליהנות עם בני משפחה, חברים, עובדים ואנשים אחרים שאנחנו נמצאים איתם בקשר יומיומי או אחר. ישנן דרכים שונות, כיצד אנחנו יכולים לייצר פעילויות ואירועים מיוחדים ויוצאי דופן 

אחת הדרכים הפופולאריות בקרב קהלים רבים, ובצדק, היא באמצעות פעילות פיינטבול כפי שאפשר לערוך במרכז לאקטרים יער בן שמן. המקום אשר מנוהל על ידי אנשי מקצוע מובילים, מציע לנו ליהנות ממתחם אטרקטיבי וייחודי, מעוצב בהתאם לצרכים של המשתתפים וכמובן בהתאם לאופי הפעילות. 

לפני שנסביר מה זו פעילות פיינטבול במרכז לאקסטרים יער בן שמן, למי זה יכול להתאים, מתי וכיצד, חשוב להבהיר, פעילות שכזו יש בה הרבה יותר מאשר פעילות פיזית, גופנית. גם אם נדמה שמדובר בפעילות גופנית שגרתית, עדיין מדובר בפעילות שמחייבת אומץ, נחישות, זריזות, תכנון אסטרטגיה ועוד. 

מה זו פעילות פיינטבול ולמי היא יכולה להתאים

משחק פיינטבול, מי שלא מכיר, הוא משחק המדמה קרב, אך במקום להשתמש ברובים אמיתיים, מקבלים המשתתפים רובים שיורים צבע, שכפ"ץ שמגן עליהם מפניו והפעילות נערכת במתחם עם תפאורה של שדה קרב, בלי הסיכונים שיש במקום האמיתי. 

לפני שמתחילים בפעילות, המשתתפים מתחלקים לשתי קבוצות, כשהמטרה של כל קבוצה היא להוציא כמה שיותר שחקנים מהקבוצה השנייה אל מחוץ למשחק, ומי שנשאר אחרון יינצח. 

פעילות פיינטבול יכולה להתאים לקבוצות שונות של אנשים. למעשה, כל אחד מגיל שש יכול להשתתף במשחק, בתנאי כמובן שאין מגבלה פיזית או אחרת שמונעת ממנו. המשחק משמש לא פעם לפעילות בימי כיף, ימי גיבוש של עובדים, פעילות משפחתית, פעילות של תלמידים, חברי תנועה, חיילים ועוד. 

כפי שציינו קודם לכן, משחק מסוג זה דורש יכולת פיזית מסוימת אך הוא לא בהכרח דורש מאמץ מסיבי או כוח פיזי רב, כמו כן הוא דורש שיקול דעת, יכולת תכנון אסטרטגיות, ואין ספק שבמהלך המשחק מוצאים השחקנים הרבה מאוד אדרנלין. 

משחק פיינטבול נחשב לפעילות מאוד פופולארית, לא רק בישראל אלא גם במקומות אחרים בעולם. זו פעילות שמאפשרת לשחקנים השונים להרגיש ליום אחד, כמו חיילים, אך לא פחות חשוב, היא מאפשרת להם להתגבש כקבוצה, לעבוד ביחד, לנצל יכולות ויתרונות שטמונים אצלם ולהוציא אותם החוצה. הרבה פעמים שחקנים "מוציאים" במהלך המשחק, דברים שהם תמיד רצו להוציא, כשהם ראו סרטי אקשן, והכל כמובן ברוח טובה וידידותית. 

פיינטבול לילדים במרכז

מתחם פיינטבול במרכז לאקסטרים יער בן שמן, מתאים לא רק למבוגרים כמובן. גם ילדים יכולים לבוא ולהתארח בו. המתחם מארח ילדים ומשפחות, תלמידים, חברי תנועות נוער וילדים בקבוצות אחרות. כמו שציינו, ניתן לשחק פיינטבול מגיל צעיר ללא שום בעיה או מגבלה. 

משחק פיינטבול יכול להתאים לילדים מכמה סיבות:

ראשית, הוא מאפשר להם להשתולל, ליהנות, להוציא אנרגיות, בצורה שונה ממה שהם מכירים. החוויה היא ייחודית, יוצאת דופן, כזו שהם לא פוגשים כל יום בהכרח. 

שנית, בעידן בו ילדים דבוקים כל היום למסכים, זה יכול להיות מאוד אפקטיבי בשבילם להגיע למתחם ולהשתחרר קצת. בחופשת הקיץ ובחופשות במהלך השנה, המתחם מלא בילדים, הם מגיעים עם ההורים בשביל ליהנות מהמשחק ואחר כך לערוך פעילויות אחרות, כולל טיולים ביער עצמו. 

שלישית, המשחק כפי שציינו קודם לכן, עוזר למשתתפים, במקרה זה ילדים, לגלות תכונות מיוחדות, ללמוד דברים חדשים, להבין כיצד לנהל תהליכים מסוימים. אין ספק שזה יכול להועיל לילדים בצורות שונות, לא רק במשחק אלא גם בחיים, בלימודים, ביחסים חברתיים וכן בפעילויות ומשחקים אחרים. 

פיינטבול במרכז מחירים

פעילות פיינטבול במרכז לאקסטרים יער בן שמן, לא עולה הרבה כסף, בוודאי לא כשבוחנים את הפעילות ופורטים את ההנאה מהחוויה. המחיר נקבע על פי כמות הכדורים אותם מקבלים המשתתפים וכן על פי משך זמן הפעילות. 

למשל, עבור 160 כדורים, בפעילות שנמשכת חמישים דקות, משלמים 120 שקל. עבור 200 כדורים בפעילות שנמשכת 75 דקות, משלמים 140 שקל, ועבור 360 כדורים, בפעילות שנמשכת 90 דקות, משלמים 160 שקל. 

מי שלא משחק או מי שסיים את המשחק, יכול לחכות בצד שהמשחק יסתיים. כמו כן, אפשר לרכוש גם ארוחת בוקר וכן ליהנות מפינת קפה המיועדת לכל המשתתפים. 

על מה דיברנו כאן?

הזמינו פעילות באקסטרים יער בן שמן