לייזר טאג מחירים: כמה עולה לייזר טאג וממה להיזהר

מחפשים פעילות מגניבה שאפשר לעשות לכל המשפחה, לקבוצות גדולות או קטנות? פעילות המשלבת חשיבה, דמיון, אלתור ופעילות גופנית? אוהבים מדע בדיוני?

יש לנו את האטרקציה הטובה ביותר עבורכם, לייזר טאג. לייזר טאג מאוד מזכיר את משחק הפיינטבול, אך הוא יותר נקי וללא פציעות כלל. נוסף על כך, המחירים של לייזר טאג הם מחירים אשר נוחים לכל כיס. רוצים לשמוע עוד על עלויות? מהו לייזר טאג? האם אפשר לעשות פעילות כזו גם בבית? נפרט על כך בהמשך. 

כמה עולה לייזר טאג ואיך קובעים את המחיר?

כשאתם מתכוונים לעשות פעילות של לייזר טאג, לפני כן רצוי שתבינו המחיר של לייזר טאג המשחק נקבע לפי זמן המשחק ולפי כמות הסבבים שתרצו לשחק. נוסף לכך, המחיר נקבע גם כן לפי זמן השכרת המתחם, השכרת הציוד ושימוש במתקני המתחם. נציין כי מספר המשתתפים משפיע באופן ישיר על המחיר עבור אדם במשחק.

מספר השחקנים במשחק יכול להשפיע בעצמו על העלויות, ככל שיהיו יותר שחקנים במשחק, אז זה מצריך את המתחם לספק יותר כלי נשק דבר שכמובן מעלה את המחיר בהתאם.

טווח המחירים יכול לנוע בין 100 ₪ – 150 ₪ לאדם. ישנו מצב בו אם תבחרו להגיע בתור קבוצה גדולה, בקנה מידה של תפוסה מלאה במתחם או לפחות יותר ממחציתו, בעל המתחם יוכל להציע לכם מחיר אטרקטיבי יותר כדי שתבחרו לשחק אצלו ולא אצל המתחרים. כתוצאה בעל המתחם יוזיל את העלויות עבור אדם בקבוצה. אמנם זה לא תהיה הנחה עצומה לכל אדם, אבל זו תהיה הנחה משמעותית לקבוצה ותוכלו להנות מכל המתחם. 

מהם המחירים השונים של לייזר טאג?

לצורך השוואת מחירי לייזר טאג, ריכזנו לכם את כל המחירים והטווחים שיש בשוק כיום.

פעילות מחיר לשעה מחיר לשעתיים הערות נוספות
לייזר טאג (עד 20 משתתפים) 2,000 ₪ 2,500 ₪
  • 65 ₪ עבור כל אדם נוסף מעל ל-20 משתתפים. 
פעילות ניידת בבית הספר 2,000 ₪ 2,500 ₪
  • זירת לחימה מופלאה בבית הספר.
  • המשחק מתאים לשני המינים החל מגיל 10 ומעלה. 
פעילות גיבוש למשרד 2,000 ₪ 2,500 ₪
  • זירת מלחמה ייחודית בתוך המשרד שלכם.
  • רמת הקושי גדלה בצורה מדורגת. 

 

מהו לייזר טאג?

הלייזר טאג הוא משחק טקטי המשלב דמיון רב של השחקנים בעת יצירת הסיטואציה בה אתם תשחקו בשתי קבוצות. כיצד המשחק פועל? כלל השחקנים שחקנים לובשים אפודים מיוחדים שיש להם חיישני קרני לייזר אינפרא אדום, האפודים בצבעים שונים כדי לסמן את שתי הקבוצות בצבע אחיד.

קבוצה אחת בצבע אדום והשנייה בצבע כחול. כל שחקן נושא עימו כלי נשק אקדח מיוחד אשר "יורה" קרני לייזר, הוא למעשה מקרין קרני אינפרא אדומות שנקלטות באפוד.

כאשר שחקן נפגע, אותו משתתף יוצא אל מחוץ למשחק עד הגעת החובש אשר יש ביכולתו להחיות אותו ולהחזירו למשחק. מטרת המשחק היא לצבור מספר נקודות קבוע מראש. צבירת הנקודות נעשית על ידי כיבוש הדגל של הקבוצה היריבה או על ידי ירי מוצלח וממוקד ביריבים. 

מה צריך לדעת על לייזר טאג בבית?

משחק לייזר טאג אינו מסובך לתפעול ובנייה עצמית בבית או במשרד. המשחק לא דורש יותר מידי ציוד ותנאים כדי לשחק, אבל הוא דורש הצטיידות באפוד ואקדח מתאים לקרני לייזר אינפרא אדום.

לאחר שיש בידנו את הציוד הנדרש, כל שנותר זה לדאוג למקום שיש בו מספיק מרחב ולמשתתפים, ככל שיצטרפו יותר שחקנים כך המשחק יהיה יותר מאתגר, מהנה ואף יאריך את משך זמן המשחק באופן טבעי. בעת תכנון האזור הלחימה יש לפנות את כל החפצים אשר עלולים להוות מכשול מסוכן או שיש סכנה שהם ישברו.

יש להתייחס לכמות המשתתפים ולהיערך בהתאם במקום שבוחרים. משחק זה אפשר לערוך בביתכם, הוא מתאים למשפחות, לחברים, לצוות עובדים ולכל הגילאים.

לייזר טאג הוא פתרון יצירתי מאוד עבור אטרקציה עם הילדים הוא פשוט ליישום שניתן לעשות מבלי לצאת מהבית. לסיכומו של דבר, לייזר טאג הוא פעילות ממש משגעת ומלהיבה ביותר וקלה מאוד לארגון. במידה ואתם מחפשים פעילות נחמדה נוספת לילדים בביתכם אפשר לשלב אותה עם פעילות הכנת תלבושות לכל קבוצה.

 

מעוניינים לקבל הצעת מחיר ללייזר טאג?

השאירו פרטים כאן הוא התקשרו

על מה דיברנו כאן?

הזמינו פעילות באקסטרים יער בן שמן