אטרקציות ביער בן שמן

כשאנחנו נדרשים לחפש מקום בו נוכל לערוך יום גיבוש וכיף לעובדים שלנו, יום כיף משפחתי או יום כיף לחברים, באופן טבעי אנחנו נחפש מקום בו נוכל למצוא מגוון רחב של פעולות ואטרקציות מסוגים שונים. כך המשתתפים יוכלו לבחור באילו פעילויות להשתתף וכן נוכל להציע מגוון רחב של אפשרויות שונות ומגוונות. 

במתחם יער בן שמן, אנחנו יכולים למצוא סוגים שונים של פעולות ואטרקציות שונות שיכולות להתאים, הן לצורך יום גיבוש וכיף בעבודה והן לצרכים אחרים. מדובר על מגוון אטרקציות ופעולות שיכולות להתאים לגילאים שונים ולאנשים בעלי עניין שונים ומגוונים. זה נכון לגבי גברים וזה נכון לגבי נשים. 

במאמר זה אנחנו נסקור חלק מהאטרקציות והפעילויות שיש במתחם ולמה משתלם לבצע את הפעילות דווקא במתחם יער בן שמן ולא במקום אחר. 

האטרקציות של יער בן שמן

טיולי איזי ריידר ביער בן שמן

אחת האטרקציות הפופולאריות יותר על מי שבוחר להגיע למתחם יער בן שמן, הוא טיול באיזי ריידר. מדובר על טיול שטח אשר נערך במגוון מסלולים ושבילים ביער, באמצעות מכשיר איזי ריידר, המזכיר במבנה שלו טרקטורון קטן, אשר מסוגל להגיע למהירות של עד 40 קמ"ש. 

יום גיבוש לעובדים במתחם אקסטרים יער בן שמן

אפשר לערוך באמצעות כלי זה טיולים לקבוצות גדולות וקטנות, בליווי מדריך אשר מכיר את האזור היטב ומלווה את הקבוצה במהלך כל הסיור. ניתן לערוך סיור במשך שעה ויותר, ניתן לעצור בנקודות עצירה שונים, לנוח, לשתות קפה, ליהנות מהאווירה והנוף במקום. 

למה משתלם לעשות את זה במתחם אקסטרים יער בן שמן? ראשית, יש הרבה מאוד מסלולים ואפשרויות שונות לטייל בהן. כמו כן, כאן אפשר לקבל מכשירים ברמה גבוהה, הדרכה איכותית, והכל נעשה בצורה מסודרת ואחראית. זה יכול להתאים לקבוצות בסדרי גודל שונים, בין אם מדובר בעובדים, בני משפחה, חברים ואחרים. 

טיול אופניים ביער בן שמן

מי שמעדיף לערוך סיור בצורה שונה, יותר "קונבנציונאלית", יכול לבחור בטיול אופניים. מדובר על טיול שנערך בעזרת אופניים אשר מסופקות במקום. אפשר שהטיול יהיה ברמות אקסטרים שונות, החל מרמה גבוהה וכלה ברמות יותר נמוכות. גם כאן, הכל נעשה בליווי מדריך מקצועי ומנוסה. 

למה משתלם לעשות את זה כאן? יער בן שמן, כולל שורה ארוכה של מסלולים מסודרים לרכיבה על אופניים. בסופי שבוע אפשר למצוא כאן קבוצות רכיבה רבות אשר עושות את האימונים שלהם במקום. לכן, מי שמגיע למתחם, יכול ליהנות ממה שיש ליער להציע בהקשר למסלולים, אך גם בהקשרים אחרים, דוגמא נקודות עצירה מעוניינות, הדרכה מקצועית, ליווי ועוד. 

טיול ג'יפים ביער בן שמן

כפי שניתן לערוך במקום טיול איזיריידר ואופניים, כך אפשר לעשות במקום גם טיולי ג'יפים. מדובר על טיולים עם ג'יפים מתקדמים, אשר יכולים להתאים לקבוצות בסדרי גודל שונים, בעזרת מדריכים ומלווים מקצועיים. ניתן לארגן טיול כזה על פי מסלול מסודר, עם לוח זמנים מוגדר, ארוחות בשטח ועוד. 

למה משתלם לעשות את זה כאן? יער בן שמן הוא מקום מאוד מיוחד ומרשים, כאמור, מבחינת המסלולים שיש בו וכן מבחינת הנופים ונקודות התצפית השונות אשר אפשר ליהנות מהם. על כן, אנחנו יכולים ליהנות מטיולי ג'יפים ברמה הגבוהה ביותר. הטיול מהווה חוויה יוצאת דופן ויכול להתאים לכל הגילאים. 

סדנאות ODT ביער בן שמן

לא חייבים לבחור באטרקציה "ניידת" שכולל מאפייני אקסטרים. אפשר לבחון גם בפעילות של סדנאות ODT. הכוונה לסדנאות המועברות על ידי מדריכים מקצועיים, בנקודות שונות במתחם וביער. הסדנאות כוללות משחקים ותרגילים שונים, בהם כל המשתתפים אמורים לקחת חלק וליהנות מהם. 

ODT

למה משתלם לעשות את זה כאן? ישנם שני יתרונות בולטים לסדנאות ODT במתחם של יער בן שמן. ראשית, אפשר לעשות את הסדנאות בשורה ארוכה של מקומות, באווירה טובה, חופשית ומשוחררת, עם כל הציוד והפרטים הרלוונטיים לשם כך. שנית, המדריכים במקום הם מאוד מקצועיים, מאוד מנוסים, ויש להם יכולת לייצר פעולות ODT שונות ומגוונות, בהתאם לצרכים שלנו. 

פעולות לייזר טאג/פיינטבול ביער בן שמן

דרך טובה לבנות יום גיבוש וכיף לעובדים או יום חוויתי למשפחה, היא באמצעות משחקים ייחודיים שלא ניתן לשחק בשום מקום ודרך אחרת. למשל, פיינטבול ו/או לייזר טאג.

מדובר על שני משחקים אשר מתבססים על רעיון דומה. המשתתפים מתחלקים לשתי קבוצות, כל שחקן מקבל רובה, ומטרתו לירות בשחקנים של הקבוצה השנייה ולהוציא אותם מהמשחק. בפיינטבול מדובר על רובה שיורה כדורי צבע, בלייזר טאג מדובר על רובה שיורה לייזר. בשנים המקרים, מדובר על משחק מאוד בטוח אשר יכולים להתאים למשתתפים בכל הגילאים, כל עוד אין מניעה בריאותית או רפואית לכך. 

למה משתלם לעשות את זה כאן? מתחם יער בן שמן מציע לאורחים שלו אפשרות ליהנות, לא רק מפעילות לייזר טאג או פיינטבול סטנדרטית, אלא גם ממתחמים ברמה הגבוהה ביותר. מדובר על מתחמים אשר מדמים באופן מלא שדה קרב, ונותנים תחושה של מקום אמיתי בו נערכים קרבות. כמו כן, המקום מספק ציוד איכותי לכל משתתף, על מנת שהוא יוכל לחוות את החוויה בצורה מלאה, ומלאה באדרנלין. 

פעילות חץ וקשת ביער בן שמן

היינו יכולים לחשוב שחץ וקשת זו פעילות שהתאימה למאות הקודמות, אך מדובר על פעילות מאוד אטרקטיבית ופופולארית גם היום. לראיה, מדובר על ספורט אולימפי. במתחם יער בן שמן, אפשר ללמוד כיצד יורים בחץ וקשת, וכן אפשר לעשות תחרויות ופעילויות שונות, קבוצתיות ואחרות. 

למה משתלם לעשות את זה כאן? ראשית, לא הרבה מקומות, אם בכלל, מציעים סוג כזה של פעילות. כאן אפשר ליהנות הן מציוד מתאים, הן ממקום בו ניתן לבצע את הפעילות בצורה בטוחה ונוחה. מדובר על חוויה ייחודית אשר בשונה מחלק מחוויות אחרות שהצגנו, אי אפשר לעשות אותן ביום יום לבד. במתחם יער בן שמן נקבל את כל מה שצריך בשביל ליהנות מהחוויה עד תום. 

לינה בשטח ביער בן שמן

אחת הדרכים הטובות לייצר יום כיף וגיבוש לעובדים ובכלל לקבוצות של אנשים, היא באמצעות לינה בשטח. אז אפשר לייצר מגוון רחב של פעילויות, חוויות, לייצר זיכרונות משותפים ומשהו ייחודי ושונה שאנחנו לא בהכרח יכולים ליצור באמצעות פעילויות אחרות, הקצובות בזמן ונערכות במהלך היום. 

למה משתלם לעשות את זה כאן? מתחם יער בן שמן, מציע אזור מתוחם ללינה בשטח, אזור בטוח, שמור ומאובטח. כאן אפשר למצוא את כל הפריטים ודברים שצריך בשביל לייצר לינה נוחה ונעימה בשטח. זה יכול להתאים לקבוצות בסדרי גודל שונים וכמובן למגוון רחב של אנשים, גברים ונשים. 

מה עוד נוכל לקבל במתחם יער בן שמן

מאחר ומדובר על מתחם של אנשי מקצוע מנוסים ואיכותיים, אשר מכירים היטב את התחום של אטרקציות ופעולות, בפרט בכל מה שקשור לימי גיבוש וימי כיף, הרי שנוכל לקבל מהם את כל מה שאנחנו צריכים לשם כך. 

בין היתר, נוכל לארגן שורה של פעילויות שונות, נוכל ליהנות מארוחה במקום, וכמובן נוכל לקבל את כל הציוד הנדרש לכל פעילות, הדרכה מלאה ועוד. מתחם יער בן שמן מציע לנו חוויה ייחודית ואטרקטיבית, בין אם אנחנו רוצים לייצר פעילות כיף לעובדים במקום עבודה, בני משפחה, בני נוער וקבוצות אחרות. 

מעוניינים להזמין פעילות במתחם אקסטרים יער בן שמן?

השאירו פרטים או התקשרו וקבעו חווייה של פעם בחיים

על מה דיברנו כאן?

הזמינו פעילות באקסטרים יער בן שמן