5 רעיונות ליום גיבוש לחברה שאתם חייבים להכיר

אחת הדרכים הטובות ביותר לגבש בין עובדים חדשים וותיקים במקום עבודה, הוא באמצעות יום גיבוש לחברה . כדי שזה יהיה מעניין, מושך ואטרקטיבי, כדאי להפיק יום גיבוש אשר ייצור הרבה מאוד חוויות, זיכרונות ורגעים טובים שאפשר יהיה לזכור ולשמר לאורך זמן. 

במאמר זה, נציג בפניכם 5  אופציות ליום גיבוש חוויתי ברחבי הארץ. כמובן, לפני שבוחרים להשתמש באופציה כזו או אחרת, יש לבדוק האם זה מתאים לקהל היעד, כמות העובדים שאמורה להשתתף ביום גיבוש, לוח הזמנים, המועד בו מתכוונים לצאת ליום גיבוש, וכן צריך לחשוב על כל מה שנדרש בשביל לייצר יום גיבוש מוצלח מהתחלה ועד הסוף. 

5 אטרקציות פופולאריות ליום גיבוש בשטח!

רעיון #1 ליום גיבוש חווייתי: טיול טרקטורונים / ריינג'רים

אחת האופציות הפופולאריות ביותר ליום גיבוש חוויתי הוא טיול טרקטורונים או ריינג'רים. זה יכול להיות במדבר יהודה, רמת הגולן, בגליל ובאזורים אחרים. לשם כך, יש לפנות אל חברה שמתמחה בכך, ויכולה לספק לנו טרקטורונים או ריינג'רים, נהגים מקצועיים אם צריך וכמובן את הציוד הרלוונטי בשביל שיהיה ניתן לערוך טיול בצורה בטוחה. 

טיול ג'יפים במתחם אקסטרים יער בן שמן

חשוב להדגיש כאן, אם מבקשים לערוך טיול ריינג'רים אזי אפשר לערוך גם ארוחה בשטח או לשלב ביקור במסעדה, יקב או בכל מקום אחר בו ניתן ליהנות מארוחה טובה. 

רעיון #2 ליום גיבוש חווייתי: טראק בשטח 

דרך נוספת לייצר יום גיבוש חוויתי, היא באמצעות טיול בשטח. זה יכול להיות טיול מרוכב באזורים מאתגרים וזה יכול להיות טיול באזור פתוח, נוח וקל להליכה. גם כאן אפשר לשלב ארוחה או דברים נוספים. זה יכול לייצר עניין, בוודאי אם בוחרים אזור יפה ונוח. צריך להדגיש, גם כאן אפשר לשלב שימוש במדריכים ואנשי מקצוע. 

רעיון #3 ליום גיבוש חווייתי: שייט בים התיכון

מי שמעדיף ספורט ימי, יכול לשכור סירות או יאכטה ולארגן יום גיבוש חוויתי בלב הים. זה לא מחייב שהעובדים יצטרכו להיות אחראים על השטת הכלי, אך אפשר לשלב אותם בצורות אחרות. אם נניח מחליטים לשכור יאכטה, אז אפשר להכין פעילויות שונות לעובדים. זה בהחלט יכול להיות מהנה ומעניין. 

רעיון #4 ליום גיבוש חווייתי: משחק לייזר טאג בשטח 

לייזר טאג הוא משחק תחרותי ופופולארי במיוחד, ניתן לשחק אותו על שטח גדול או קטן. השחקנים לובשים ציוד אלקטרוני שמאפשר להם לקבל ניקוד על כל פגיעה באמצעות רובה הלייזר.

המשחק מומלץ מאד לקבוצות מ – 10 ומעלה ומותאם מאד לימי גיבוש לעובדים וימי כיף לחברות. 

לייזר טאג

רעיון #5 ליום גיבוש חווייתי: טיול אופניים 

אם העובדים שלנו אוהבים פעילות ספורטיבית, אז אפשר להציע לערוך טיול אופניים ביעד מסוים. אפשר שזה יהיה ביער או בכל מקום אחר בו יש מסלולים מסודרים. חשוב לבדוק לפני כן, האם כל העובדים מוכנים ומסוגלים לרכב על אופניים במשך כל זמן הטיול. רצוי כמובן גם לבחור מסלול מותאם עבורם ולא קשה מדי.

שימו לב היום ישנם חברות שמשכירות אופני שטח חשמליות, נראות כמו אופניים ונוסעות עם מנוע חשמלי.   

על מה דיברנו כאן?

הזמינו פעילות באקסטרים יער בן שמן