אטרקציות אקסטרים במתחם יער בן שמן

איזו אטרקציה הכי מתאימה לך?

אחת הדרכים המיוחדות והמעניינות בעזרתן להעביר יום כיף, יום גיבוש, בין אם זה בקרב עובדים של מקומות עבודה שונים, ובין אם זה בקרב ילדים ותלמידים, בני נוער וחיילים, משפחות וחברים, היא באמצעות פעילות אקסטרים בשטח כפי שאפשר למצוא במסגרת אקסטרים יער בן שמן. 

מדובר על סט של פעילויות אקסטרים המיועדות לגילאים שונים וכוללות אטרקציות ייחודיות שלא ניתן למצוא בכל מקום, ולא ניתן בהכרח לבצע אותן באופן רגיל, במקומות אחרים. 

אלו אטרקציות שמחייבות תנאים מתאימים, אנשי מקצוע שילוו אותן, מתחם מתאים לשם כך, ומאחר ומדובר באטרקציות שמתבצעות בשטח פתוח אזי שהן מחייבות גם תנאי מזג אוויר מתאימים. 

במתחם אקסטרים יער בן שמן אפשר למצוא מגוון פעילויות אקסטרים ייחודיות אשר יכולות להתאים לקבוצות שונות של אנשים, החל מילדים וכאלה במבוגרים. 

כאמור, מדובר על קבוצות אשר משתייכות למקומות עבודה, בתי ספר, תנועות נוער, חוגים, וכן קבוצות המורכבות ממשפחות וחברים. 

אילו אטרקציות אפשר למצוא במתחם?

ניתן לחלק את האטרקציות לשתי קבוצות עיקריות. קבוצה אחת משתייכת לפעילויות המתבצעות במתחם ספציפי, במקום מסוים. לעומת זאת, קבוצה שנייה משתייכת לפעילויות אקסטרים המתבצעות בשטח לא מוגדר ולא מוגבל, זאת על פי תוכניות שנקבעות על ידי אנשי המקום. 

בין אטרקציות האקסטרים שנמצאות במתחם אקסטרים יער בן שמן אפשר למצוא:

  • פיינטבול
  • ולייזר טאג.
  • טיולי איזי ריידר
  • פעילות חץ וקשת
  • ODT
  • ועוד

מדובר את אטרקציות שמבטאות אקסטרים בהילוך נמוך. 

הרעיון הוא שהשחקנים אמורים מקבלים כלי נשק (במקרה של פיינטבול מדובר על רובים שיורים כדורי צבע, במקרה של לייזר טאג מדובר על מדובר על רובים שיורים לייזר), הם נמצאים בתוך מתחם שמדמה שדה קרב ועליהם לפגוע בשחקנים של הקבוצה השנייה ולהוציא אותם מהמשחק. 

לעומת זאת, כשמדברים על אטרקציות אקסטרים בשטח, אטרקציות ניידות, הכוונה לפעילויות כגון טיולי איזי ריידר, טיולי אופניים, כולם נערכים במסלולים מסומנים בשטח ביער בן שמן. 

הטיולים נמשכים במשך שעה עד שעתיים, מתלווה אליהם מדריך והם מתבצעים ברמות קושי שונות. ישנם טיולי אופניים ברמה קלה, וכן טיולים יותר מורכבים שמתאימים לרוכבים שמחפשים פעילות אקסטרים מוגברת. 

הפעילויות נערכות מאורגנות על ידי אנשי מקצוע הדואגים לספק את כל הציוד הנדרש, הדרכה מלאה וכן דואגים ללוות את המשתתפים במהלך כל זמן הפעילות.

ניתן גם לשכור שירותי קייטרינג לאירועי שטח למי שמעוניין בכך. כך אפשר להפוך את היום להרבה יותר מיוחד ומרשים. 

פעילויות מחוץ למתחם 

מי שרוצה, יכול לפנות אל אקסטרים יער בן שמן ולבחון אופציה כיצד להפיק אירוע יום כיף גם מחוץ למתחם. צוות המקום ידאג להציג את האפשרויות השונות, פעילויות אקסטרים ייחודיות שיכולות להתבצע גם במקומות אחרים. זאת כמובן בהנחה והמקום מתאים לכך ובאמת אפשר להביא לשם את כל המתקנים והפריטים הנדרשים לשם כך. 

בצורה כזו אפשר לייבא פעילויות אקסטרים גם אל מקומות שונים בישראל, על ידי אנשי מקצוע שמתמחים בכך. אם רוצים לארגן יום כיף לעובדים או לגורמים אחרים, אזי אפשר לערוך אותו גם במקום שהוא הרבה יותר נוח עבורם להגיע אליו, מבלי לפגוע באיכות של יום זה. 

מה כ"כ חווייתי באטרקציות האקסטרים שלנו?

הרבה פעמים כשמבקשים לתכנן יום כיף לעובדים או לקבוצה אחרת של אנשים, אז באופן טבעי מחפשים שיהיה זה יום מיוחד, יוצא דופן, כזה שכולל פעילויות שאי אפשר למצוא בכל מקום והן אינן שכיחות עבור המשתתפים בו. כלומר, זה צריך להיות יום פעילות שיהיה מיוחד ויותיר רושם עז על המשתתפים בו. 

לכן משתלם להשקיע ביום כיף שכולל אטרקציות אקסטרים. מעבר לכך שמרבית האנשים סביר ולא ייחשפו לפעילויות שכאלה בדרך כלל, אזי שהפעילויות גם יכולות לעזור להם לייצר שיתופי פעולה שיימשכו גם לאחר מכן. בין אם זה בעבודה ובין אם זה בחיים האישיים. 

מעבר לכך, הרי שפעילויות אקסטרים מהסוג שניתן למצוא במתחם יער בן שמן, הן פעילויות מיוחדות, מגוונות, מאתגרות ומספקות חוויה ייחודית ויוצאת דופן. 

המשתתפים בהם יכולים לגלות בעצמם תכונות שלא הכירו דרך אותן פעילויות, ובמקרים מסוימים, ייתכן וזה אפילו יגרום להם להתעניין יותר בפעילות והם ירצו להמשיך ולבצע אותה גם לאחר מכן בצורות שונות. מה שמלמד אותנו על עוצמת החוויה והנאה שהם חוו מהפעילות. 

על מה דיברנו כאן?

הזמינו פעילות באקסטרים יער בן שמן