טיול טרקטורונים 4X4 ביער בן שמן
נוהגים בשטח ונהנים

למשפחות, קבוצות וימי גיבוש

רוצים לצאת לטייל, להכיר מקומות חדשים וליהנות מפינות חמד נסתרות, אבל בלי ללכת ברגל או לרכב על אופניים?
בואו נטייל בטרקטורון ביער

כאוהבי טיולים מושבעים התשוקה שלנו היא לתת גם לכם את האפשרות לחוות את הטבע בעוצמה, להכיר מקומות חדשים ולהתרגש עם גילוי פינות חמד נסתרות. יש את אלו שמעדיפים להכיר את הארץ דרך הרגלים. אחרים מעדיפים לעשות את זה עם אופניים או בצורה יותר אקסטירימית עם רכבי שטח דוגמת איזיריידר או טרקטורון. 

בדיוק בשבילכם כשהלב קורא לצאת למרחבים, לגמוע מרחקים ולשטוף את העיניים בנופים חדשים – יצרנו את טיולי טרקטורונים המתגלגלים ביער בן שמן. 

טיול טרקטורונים

טיול טרקטורונים ביער בן שמו הוא טיול מגוון עם אופי משתנה שכולל נסיעה בנופים משתנים, פינות חמד, אתרי מורשת, נקודות תצפית, אתגרי ניווט ומשימות בסגנון המרוץ למיליון. 

הרעיון הוא שאתם קובעים את האופי והסגנון של הטיול בהתאם להיכרות שלכם עם המשתתפים, ואנחנו מכינים את המסלול בהתאם. בטיול ג'יפים למשל שבו משתתפים 3 דורות – סבא וסבתא ונכדים מגילאים שונים – חשוב שיהיה מעניין לכולם.

3 מסלולים של טיול טרקטורונים

כדי להעניק לכם חוויה מקסימלית יצרנו 3 מסלולי טיול באורך של 3 שעות בחרו את טיול הג'יפים שמתאים לכם כדי למצות את המקסימום מחוויית הנסיעה. סוגי הטיול הם:  

טיולי טרקטורונים
למתחילים

זהו מסלול רגוע בדרכים רחבות, כשהדגש הוא על התוכן – נופים והסברים - ופחות על הנסיעה עצמה. כאן הטרקטורון הוא אמצעי להגיע למקומות יפים והנוכחות שלו כמעט לא מורגשת. מתאים למטיילים בג'יפ בפעם הראשונה או למי שמעדיפים נסיעה רגועה. ביטוי מייצג: "איזה יופי כאן".

טיולי טרקטורונים
למתקדמים

מסלולים למי שלא מפחדים מטלטולים פה ושם, ורוצים ליהנות מהעבירות של הטרקטורון כדי להגיע למקומות שאחרת לא היו מגיעים אליהם. ביטוי מייצג: "פה עוד לא היינו".

טיולי טרקטורונים
אקסטרים

מתאימים למי שהדרך חשובה לא פחות מהיעד. נהנים מהנסיעה ומהאתגר של טרקטורון לעבור מכשולים ולצלוח מעברים קשים. ביטוי מייצג: "אחלה דרך".

כמה מילים על הטרקטורונים שלנו,
תכירו את הטרקסטרים !

  •  נסיעה חלקה ושקטה
  •  נראות אופטימלית מכל הצדדים כדי שתוכלו ליהנות באופן מלא מהנוף
  •  מושב נהג מתכוונן כדי שיהיה נוח ומתאים לכל אחד
  •  מרווח פנימי כדי שיהיה קל להיכנס ולצאת
  •  הילוכים קלים שעושים חשק לנסוע עוד ועוד

מי נוהג בטרקטורון?

בכל רכב יכולים לנסוע עד 4 נוסעים.

בטיול עצמו  אתם מוזמנים לנהוג בעצמכם. במקרה כזה המדריך ישב ליד הנהג או הנהגת. אם אין אף אחד או אחת שרוצים לנהוג המדריך שלנו ינהג. כמובן שכל שלושת הנוסעים יכולים להתחלף בנהיגה בזמן הטיול וגם לתת למדריך לנהוג במקומות יותר מאתגרים. בקיצור, כל האפשרויות פתוחות. 

אם החלטתם לנהוג נתחיל את הטיול בהדרכה קצרה על השליטה במערכות הטרקסטר ונסיעה נכונה ובטוחה בשטח. 

לא נדרש ניסיון קדם ברכיבת שטח וברכב יכול לנהוג כל אחד ואחת עם רישיון נהיגה בתוקף.

תמונות מהשטח:

למי מתאים הטיול?

טיול הטרקטרונים שלנו הוא דרך נהדרת לחגוג יומולדת משפחתית, לארגן מפגש חברים או לארגונים – לטובת גיבוש מנהלים או צ'ופר לעובדים. 

כדי לשמור על מסגרת אינטימית והדרכה אפקטיבית הטיול מוגבל ל- 12 משתתפים שנוסעים ב-4 ג'יפים.

רגע, מה עם אוכל?

רוצים להקפיץ את החוויה שלכם? הוסיפו לטיול את קייטרינג השף שלנו.

אפשרות אחת היא להתחיל את הטיול בארוחת בוקר/צהריים ואז לצאת לשטח. אפשרות אחרת היא לחכות עם הארוחה לסוף המסלול. אפשרות שלישית היא לנסוע לנקודה מסוימת בשטח ושם לפגוש את הפודטראק שלנו וליהנות מארוחת גורמה בשטח.

בכל מקום בארץ

כל הטיולים הם מעגליים – מתחילים ומסתיימים באותה נקודה ביער בן שמן.

 אבל אם אהבתם את הרעיון ותרצו לטייל איתנו במסלול אחר או באזור אחר בארץ, נשמח לשמוע. 

צרו איתנו קשר ונבנה את זה ביחד איתכם.