יום גיבוש לנשים במתחם אקסטרים יער בן שמן 

לא מעט מקומות עבודה, ארגונים וקבוצות שונות מבקשות לארגן ימי גיבוש לנשים אשר משתייכות אליהם. מדובר בימי גיבוש מיוחדים, בהם הנשים נוסעות לבדן ונהנות ממה ממגוון אטרקציות ופעילויות שונות בשטח. 

במתחם אקסטרים יער בן שמן אפשר למצוא שורה של פעילויות אשר נשים יכולות ליהנות מהן, ובקלות יכולות להשתלב בתוך יום גיבוש או יום כיף לנשים. לפני שנציג כמה מאותן פעילויות, חשוב לציין שהיום הרבה מאוד נשים ובכלל הרבה מאוד מקומות עבודה וארגונים, מעדיפים לערוך ימי גיבוש לנשים בצורה כזו ולא כפי שהיה נהוג בעבר (עם אירועים שהוגדרו "נשיים")

אילו פעילויות יכולות להתאים ליום גיבוש נשים?

על פניו כמעט כל פעילות יכולה להתאים, אבל אנחנו נציג מספר פעילויות שזוכות לפופולאריות רבה בקרב נשים רבות אשר מגיעות אל המתחם. 

פיינטבול ולייזר טאג לנשים

נהוג לחשוב שמדובר במשחק גברי, אך זה לא נכון. מדובר על משחק בו מתחלקים לשתי קבוצות, כל קבוצה מקבלת רובה שיורה כדורי צבע ושכפ"ץ, והמטרה היא לפגוע בכמה שיותר שחקניות מהקבוצה השנייה. הקבוצה שנותרת אחרונה מנצחת. זה משחק בו אפשר להוציא הרבה אדרנלין, הוא מאוד מותח ומעניין. 

חשוב לציין, המשחק יכול להתאים לכל אחת, הוא לא מחייב כושר גופני גבוהה או נתונים פיזיים מסוימים. מה שיפה בפיינטבול, הוא מאפשר לנשים להשתחרר, לשחרר אנרגיות, להוציא אגרסיות, ויחד עם זאת, הן גם צריכות להפעיל שיקול דעת, חשיבה נכונה, לשתף פעולה אחת עם השנייה בקבוצה. זה בהחלט יכול לעזור במסגרת יום גיבוש. 

על אותו בסיס, אפשר גם לשלב משחק לייזר טאג. מדובר על משחק דומה עם הבדל אחד, במקום להשתמש בכדורי צבע, משתמשים ברובי לייזר שיורים אחת על השנייה. מדובר על רובים בטוחים לשימוש. בשני המקרים אגב, המתחם מזכיר שדה קרב אמיתי והוא גם דורש התייחסות בהתאם. 

טיולי אופניים לנשים

אחת האטרקציות הפופולאריות במתחם בכלל ובוודאי במסגרת יום גיבוש לנשים, הוא טיול אופניים שניתן לערוך ביער בן שמן. הטיול נערך בליווי מדריכים מקצועיים, במסלולים מסומנים, הוא כולל עצירה בנקודות שונות, ומהווה אטרקציה מאוד ייחודית ומהנה. הטיול יכול להתאים, לא רק לנשים שרוכבות ביום יום או בסופי שבוע, אלא לכל מי שאוהבת לטייל ויודעת לרכב על אופניים. 

טיולי איזי ריידר לנשים

אופציה דומה לטיול אופניים אשר יכול להתאים לנשים, הוא טיול באיזי ריידר. מדובר על מכשיר שעובד על בטרייה חשמלית ויכול להגיע עד למהירות של 40 קמ"ש. אפשר לערוך איתו טיולים במסלולים מסומנים ביער וכן במקומות אחרים, על פי בחירה. 

בשני המקרים, טיול אופניים או טיול איזי ריידר, אפשר לבחור ולעצור בנקודות שונות, שם אפשר ליהנות מארוחה טובה, לשתות קפה, לנהל שיחות או דברים אחרים. כך הופכים את יום הגיבוש להרבה יותר מעניין וייחודי. 

 

סדנאות ODT לנשים

אחת הפעילויות הפופולאריות ביותר ביום גיבוש לנשים, הן סדנאות ODT. מדובר על סדנאות הנערכות בשטח, בהדרכת מדריכים מקצועיים, כשהמטרה היא שקבוצת המשתתפות צריכה לעבוד בשיתוף פעולה ולבצע פעולות שונות על פי מטרות מסוימות, על מנת להגיע לתוצאה מסוימת. בכל פעם יש מטרה אחרת שעליהן לעמוד בה. 

היופי בסדנאות כאלה הם שהן מחייבות שיתוף פעולה בין כל המשתתפות, הן נערכות מחוץ לאזור הנוחות (קרי מחוץ למשרד או למקום בו הן עובדות), והן מאוד חוויתיות. כלומר, הן לא בהכרח טכניות אלא הן יוצרות חוויה משותפת שמקשרת בין כל המשתתפות. 

אפשר למצוא סוגים שונים של סדנאות אשר ניתן לסכם עליהן לפני שמתחילים את יום הגיבוש ואז משלבים אותן במהלך יום זה. 

צריך לציין עוד, אם רוצים אזי שאפשר להזמין מהמתחם שירות קייטרינג לארוחת בוקר או צהריים, בשביל שבין הפעילויות השונות, הנשים יוכלו לשבת וליהנות מארוחה טובה במקום. הארוחה נערכת במתחם האירוח וכוללת מגוון רחב של מנות מסוגים שונים. 

איך יוצרים יום גיבוש לנשים?

על פניו, זה לא מורכב מדי לארגן יום גיבוש לנשים. צריך לבדוק כמה נשים אמורות להשתתף בו, מה הן מעדיפות לעשות, וכן מתי בדיוק מתכננים לערוך את היום הזה, באיזה מועד ובאיזו תקופה. אז אפשר להחליט אילו פעילויות להכניס לתוכו, באיזה סדר ועם לוח זמנים מותאם. 

 

על מה דיברנו כאן?

הזמינו פעילות באקסטרים יער בן שמן